Historie 

Jsem po otci druhý z generace stavařů a truhlářů dnes s více jak třicetiletou praxí. Absolvoval jsem v roce 1986  SPŠ ve Volyni - obor pozemní stavby. Truhlářské práce byly nejprve můj koníček, který se stal mojí prací od roku 1992, kdy jsem dostal živnostenský list. V oborech se pohybuji již od svých patnácti let, kdy jsem ještě jako brigádník začínal na stavbách svého otce, na povinných školních praxích a na melouchách, jak se tomu tenkrát říkalo.

Ihned po revoluci jsem začal podnikat nejprve na živnostenský list (pro zajímavost jej uvádím - všimněte si datumů a razítka), posléze ve dvou stavebních firmách, kde jsem byl jednatelem.

Po zralé úvaze, že člověk se nejlépe dohodne sám se sebou, jsem se opět rozhodl k podnikání na živnostenský list.

 

 

 

 

Naši zákazníci

V mém podnikání jde především o kvalitu za přiměřenou cenu s tím, že se snažím o udržení stálých zákazníků a  získání nových v rámci mých výrobních možností. Jsem vždy rád, pokud mne osloví zákazník, pro kterého jsem již pracoval. Neboť to je nejlepší ocenění kvality práce a důvěry zákazníka v mojí firmu. Těchto cílů se mimo jiné snažím docílit vlastním sebevzděláváním a proškolováním, protože vývoj nových materiálů a technologických postupů jde neustále vpřed.  Proto zde také přikládám k nahlédnutí osvědčení a certifikáty.

Doporučuji navštívit i tyto webové stránky:

 

www.skolakytary.cz

www.poslednistych.cz

www.kamilkadze.com